Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Nowieczek - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

159 000 zł956 m² 166,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 956m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/46 w kształcie ściętego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł715 m² 180,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Roszków

Roszków(Nowieczek + 24 km)

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Roszków. Działka w kształcie prostokąta, o szerokości frontu ok. 24 m, długość ok. 41 m. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Gostyń

Gostyń(Nowieczek + 17 km)

499 000 zł7 500 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka z domkiem rekreacyjnym, podgrzewanym basenem i lasem - Ustronie, gm. Borek Wlkp., powiat Gostyń. Powierzchnia: 7 500 m | Dom: ok. 50 m | Podgrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Zbrudzewo

Zbrudzewo(Nowieczek + 13 km)

12 900 000 zł43 457 m² 296,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 4,3457 ha, położona w Zbrudzewie - w strategicznej lokalizacji na trasie Śrem-Poznań, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Niesłabin(Nowieczek + 17 km)

430 000 zł4 042 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 169/2 o powierzchni 4042 m2, położona w spokojnej części miejscowości Niesłabin przy ul. Zielonej, w gminie Śrem. Uwaga: to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Sulęcinek

Sulęcinek(Nowieczek + 20 km)

92 520 zł771 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działki gruntu, położone w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Rubinowa

Zbrudzewo(Nowieczek + 13 km)

235 000 zł1 010 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 010 m w Zbrudzewie k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 12/20 zlokalizowaną w Zbrudzewie na ul. Rubinowej - nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Radzewo(Nowieczek + 22 km)

244 640 zł1 112 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Radzewo (gmina Kórnik) - doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów czy deweloperów.! możliwość dokupienia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Radzewice

Radzewice(Nowieczek + 25 km)

349 900 zł1 562 m² 224,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam malowniczo położoną działkę na cichym osiedlu, 35 km od poznania, 11 km od kórnika I mosiny Proponowana nieruchomość zlokalizowana jest w tylnej części osiedla, 200 m od drogi.