Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowieczek - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Narcyzowa

Psarskie(Nowieczek + 14 km)

1 249 000 zł340 m² 3 673,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 496 mkw zabudowana budynkiem mieszkalnym, wolnostojącym o pow. całkowitej ok. 340 mkw. Standard wykończenia: budynek murowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Gostyń(Nowieczek + 17 km)

599 000 zł169,75 m² 3 528,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 109 m²

Dom wolnostojący z dużą działką | Gostyń | możliwość powiększenia terenu. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej części Gostynia, przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drzonek

Drzonek(Nowieczek + 4 km)

2 900 000 zł240 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 088 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w Drzonku - w miejscu, które łączy spokój natury z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dom został zaprojektowany i wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Zwola

Zwola(Nowieczek + 14 km)

490 000 zł66,51 m² 7 367,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Zwoli Powierzchnia całkowita: 66,51 m (powierzchnia liczona po podłodze) Szczegóły oferty: liczba pokoi: 4 Powierzchnia działki: 302,02 m Cena: 490 000.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bogusławki

Bogusławki(Nowieczek + 14 km)

765 000 zł167,09 m² 4 578,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Bogusławki, bezpośrednio przy granicy Gostynia. Idealny dla osób, które szukają przestrzeni do życia oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Nowy Dwór

Nowy Dwór(Nowieczek + 17 km)

470 000 zł126,60 m² 3 712,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w Krzywiniu. Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż dom o powierzchni 126,6 m2, w stanie surowym zamkniętym. Wybudowany na osiedlu domków jednorodzinnych, w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gierymskiego

Helenki,Śrem(Nowieczek + 11 km)

690 000 zł249,86 m² 2 761,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z widokiem na zalew | Śrem, os. Helenki | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żabno

Żabno(Nowieczek + 24 km)

1 350 000 zł168,80 m² 7 997,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w Żabnie (powiat śremski, gmina Brodnica) Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Nochowo(Nowieczek + 12 km)

999 000 zł260,51 m² 3 834,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta sprzedaży domu Z działką nochowo, ul. Ogrodowa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Nochowo, przy ul. Ogrodowej. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Komorze

Komorze(Nowieczek + 20 km)

736 111 zł146,41 m² 5 027,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Materiały Budowlane Wesołek to firma rodzinna z polskim kapitałem, działająca od 1986 roku. Nasza oferta obejmuje nowoczesne domy położone w malowniczym otoczeniu nadwarciańskiej przyrody.